Güvenlik Sistemleri

Çağımızda artan hırsızlık olayları üzerine, çoğu insan rahat ve huzurlu bir ortama sahip olmak için güvenlik sistemlerini tercih etmektedir. Mutlak Suretle her insan güvenli bir ortama sahip olmak ister. Son zamanlarda güvenlik sistemleri yukarı doğru ivme ile gelişme göstermektedir. Özellikle yaygın olarak güvenlik sistemlerinin kullanıldığı alanlar; ofisler, fabrikalar ve dükkanların yanı sıra bir çok evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Güvenlik kameraları güvenlik sektöründeki bir çok uygulamadan daha etkili bir sistem olmuştur. Güvenlik kameralarının amacı; görünmesi istenilen objenin veya bölgenin video sinyalinden çevrilerek bir monitöre yada TV aktarılması olayıdır ve istenirse görüntüler kısa süreli, uzun süreli olarak kayıt altına alınabilir. Ayrıca harekete duyarlı olarak ta dvr , nvr kayıt cihazından ayarlamalar yapılabilir. Bu tamamen cihazın özelliğine bağlı bir seçenektir.Aslında zor olarak bilinse de, Biz Profesyoneller için güvenlik kameralarının kurulumu ve uygulaması zor değildir.
Ancak güvenlik sistemlerini kurarken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır ve bu hususlara dikkat edilmediği sisteme ciddi zararlar verebilirsiniz. Bu da tedarikçi firmanın sağladığı garanti kapsamının dışına çıkmış olursunuz. Güvenlik sistemleri kurulumu yaparken her ayrıntı; kalite görüntü ve sağlıklı temiz bir kayıt açısından büyük önem taşır.
Güvenlik sistemlerinin kurulumu mutlaka eğitimli ve bu işte uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılması son derece faydalıdır. Güvenlik kameralarının kurulumu yapılırken, Cihaz kalitesinin yanısıra yardımcı ekipman ve aksesuarlarının da dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Günümüzde özellikle metropollerde insan yoğunluğunun artmasıyla beraber hırsızlık olayları artmış GÜVENLİK SİSTEMLERİ her zamankinden daha çok ihtiyaç haline gelmiştir.
Günden güne daha çok geliştirilen CCTV kamera Sistemlerinde, yüksek çözünürlüğe sahip renkli sabit kameralar, hareketli ve optik zoomlu speed dome kameralar, gizli kameralar, djital kayıt cihazları ile kayıt ve kontrol edilmekte, network ve internet üzerinden uzaktan canlı görüntü izleme veya kayıt etme işlemi yapılabilmektedir.Cctv kamera sistemleri ileri teknoloji kullanarak genişlemeye devam etmektedir. Cctv kamera sistemi, çevre güvenliği, üretim alanlarında personel ve iş akışının izlenmesi, personel güvenliği ve mekan güvenliği sağlamak amacıyla tercih edilmektedir.
Firmamız 2010 yılından itibaren Elektronik piyasasının Alarm Sistemleri , Kamera Sistemleri , Bilgisayar Sistemleri , Uydu Sistemleri, Santral Sistemleri , Bariyer Sistemleri ,Parmak Ve Yüz okuyucu konusunda satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

Bugüne kadar 4000 den fazla kurumsal firmaya, küçük işletmelere ve şahıslara; gerek güvenlik kamerası gerek alarm sistemleri konusunda hizmet verdik.Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; İş Bilişim de her geçen gün hizmetlerini dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

MİSYONUMUZ:
Güvenlik sektörünün gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kurumlara özel çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan, yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetleri içeren mükemmel çözümler ile karşılayarak büyümek ve siz paydaşlarına artan katma değer kazandırmaktadır.

Güçlü büyüme ile siz kurumlarımıza ve müşterilerimize kalıcı değer yaratmak

Karlığınızı, bilinirliğinizi ve markanızın yapısını korumak

Yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak

Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak